Середа, 12.12.2018, 06:49, Гість,      Вітаємо, Гість, на нашому сайті! Ваш браузер  ver.      Вихід   Зареєструватись     Форма входу
Друзі сайту
Статистика

Наші досягнення

 

 

Завдяки активній співпраці учнівського та педагогічного колективів маємо певні здобутки.  Щорічно є призери районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад. За п'ять останніх років гімназисти отримали 40 дипломів на  обласному етапі. Серед них є учасники  IV етапу.

На врученні Диплома  І ступеня – Левченко Ілля (IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології)

На захисті роботи  Багнюк Діана, переможець ІІ етапу (Диплом ІІ ступеня)

Неодноразовий  переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та майстер спорту з хортингу Меднікова Марина.

Неодноразовий  переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та кандидат у майстри спорту з хортингу Дейнеко Олексій.

Урочисте завершення IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології в м. Донецьк, 2013.

Представник Донецької ОДА вручає  Б.Мосунову Диплом учасника.

Б.Мосунов у Донецькому ботанічному саду під час IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, 2013 рік.

Упродовж  останніх років на базі закладу функціонують гуртки ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», щорічно діє шкільне науково – учнівське товариство «Пошук». За останні п'ять років гімназисти отримали 11 дипломів на обласному етапі.

А. Куропко, Б.Мосунов після оголошення результатів захисту науково – дослідницьких робіт МАН, лютий 2013. 

Мосунов Богдан під час захисту науково – дослідницької роботи березень 2013, м.Донецьк.

Переможець обласного етапу конкурсу–захисту науково- дослідницьких робіт Левченко Ілля, та науковий  керівник Бузунко П.А. були запрошені на Міжнародний науково–практичний семінар «Пріоритети наукової цінності природно-заповідних територій Полісся», що відбувся на базі Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Спільне фото учасників Міжнародної конференції. У Мезинському НПП.

 Щороку учні гімназії є активними учасниками творчих конкурсів та мають певні здобутки. За п'ять останніх років гімназисти отримали 49 дипломів на обласних етапах.

В.Асмаковський Після нагородження у конкурсі «Юний дослідник».

Анна Толочна. І місце в обласному етапі конкурсу "Людина та ліс" 

І місце у першому турі чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват,  інтелект!» серед школярів Чернігівської області посіла команда гімназії 

У  2003-2004 навчальному році   74 учні закінчили навчальний рік відмінно, на 7-12 балів встигають 240 учнів отримали свідоцтво особливого зразка 10 учнів, нагороджено золотою  медаллю – 3, срібною - 4 гімназисти. З 51 випускника-гімназиста 48 вступило до вищих навчальних закладів, з них 23 за держзамовленням. В районних олімпіадах наші гімназисти вибороли 18 перших місць і 19 других та третіх. Переможцями та лауреатами обласного Всеукраїнського  конкурсу„Об’єднаймося ж, брати мої!” стали:

Сокол Ілона,Івичук Соломія та Байдалюк Ірина .

 

Друге місце у Всеукраїнському конкурсі „Шевченко в серці моєму” посіла Ятчук Анжела, Власенко Вікторія зайняла 3 місце на обласному

етапі-захисту науково-дослідницьких робіт при МАН, лауреатами Міжнародного фізичного конкурсу „Левеня” стали учні: Крот Юрій,

Сухан Юлія, Маханьок Дмитро.

                   Івичук Соломія стала переможцем радіоконкурсу на кращий публіцистичний твір, присвячений Дню незалежності України.

 

Пошук по сайту
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

  Семенівська гімназія №2 © 2018